Packline FX SUV XL
 
 

Packline FX SUV XL

Značka: PACKLINE
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia. Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Séria boxov FX je vyvinutá špeciálne pre vozidlá Offroad a SUV. Box je konštruovaný s dôrazom na funkčnosť a náročné podmienky použitia pre aké sú určené aj SUV vozidlá.

Dizajn

Packline FX SUV XL má robustné dno a nízky profil čo majitelia SUV vozidiel ocenia najmä pri potrebe parkovania v garážach. Tento box aj pri nízkom profile dosahuje úctyhodný objem až 480 litrov a pojme lyže dĺžky až 217 cm.

V zadnej časti boxu je na dne špeciálny otvor, vďaka ktorému box perfektne dosadne aj na autá s anténou (žraločou plutvou).

Napriek robustnému vzhľadu box pôsobí veľmi elegantne a luxusne. Na krásnom lesklom čiernom povrchu vynikne logo Packline.

Materiál

Rada boxov Packline FX je vyrobená z laminátu. Použitím laminátu namiesto štandardne používaného ABS plastu dosahujú boxy ešte lepšiu pevnosť a odolnosť. Odolnosť otestovali a potvrdili majitelia boxov v Nórsku kde teploty v zimnom období dosahujú extrémne hodnoty.

 

Otváranie

Packline FX SUV XL určite zaujme otváracím mechanizmom. Na rozdiel od štandardu sa box neotvára z boku, ale zdvíha sa celé veko zozadu. Tento spôsob dovoľuje pristupovať k naloženej batožine pohodlne z troch strán. Napríklad lyže tak môžu z boxu vyberať (vkladať) dvaja ľudia naraz. Nízka spodná nakladacia hrana uľahčí manipuláciu s batožinou v boxe.

Box otvoríte nadvihnutím veka zozadu. Pneumatické vzpery zabezpečia zdvihnutie veka na maximum. Pre zatvorenie stačí potiahnuť za tiahlo umiestnené na zadnej časti veka, ktoré potom dosadne na svoje miesto.

Bezpečnosť

Náklad aj samotný box je pred krádežou chránený centrálnym zámkom, ktorý je kvôli ochrane pred nečistotou a námrazou umiestnený pod gumovú krytku. Vo výbave strešného boxu sú aj uťahovacie pásy pre zafixovanie prepravovaného nákladu.

Upínací systém

Boxy Packline FX je možné upevniť k strešným nosičom rýchloupínacím čeľusťovým systémom izi2connect, ktorý je kompatibilný so všetkými strešnými nosičmi na trhu. 

 

 

 

 

 

Diskusia
Pridať nový príspevok
feri
Prečo tu nie je základný údaj a to rozmery boxu??
02.03.2023 o 12:48:23Reagovať
administrátor
Dobrý deň, rozmery boxu sú 222 x 90 x 30cm.
02.03.2023 o 13:59:58Reagovať
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.