THULE VeloCompact 926

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

629 € s DPH
  pôvodne: 669 €
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
pôvodne
669 €
Dostupnosť:
Skladom
Počet: ks
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Nosič bicyklov THULE VeloCompact 926 predstavuje novú radu kompaktných a ľahkých nosičov bicyklov. Je ideálnym riešením na každodenné použitie na aute vybavenom ťažnou guľou. Dá sa veľmi jednoducho zložiť a upratať, vďaka kompaktným rozmerom sa zmestí do väčiny kufrov áut.

THULE VeloCompact 926 je najľahší a najkompaktnejší nosič na 3 bicykle. K ľahkej montáži prispieva nastaviteľné spojenie ovládané jednou rukou, ktoré vyžaduje použitie nízkej sily na upevnenie nosiča. Nosič je vopred zložený, pri jeho inštalácii nie je potrebné žiadne náradie.

Výklopný mechanizmus nosiča THULE VeloCompact 926 sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Všetky držiaky rámu sú prakticky snímateľné, na vhodnejšiu a rýchlejšiu montáž bicyklov na nosič. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. Vysúvateľné držiaky kolies umožňujú aj prepravu bicyklov s veľkým zázvorom.

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču, a následné uzamknutie nosiča na ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa takisto  zmestí do väčšiny automobilov.

Nosič bicyklov THULE VeloCompact 926 je vhodný na prenos 3 bicyklov. Táto kapacita je však rozšíriteľná na 4 bicykle za pomoci adaptéra VeloCompact.

 

Ilustračné video:

 

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 103 
Šírka (cm) 74 
Kapacita
Bicykle 3x 
Integrované zadné svietenie áno 
Sklopenie nosiča áno 
Nosnosť (kg) 60 
Vhodné na ťažné zariadenie áno 
Hmotnosť 19 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla 25 kg
Zamykanie bicyklov áno 
Vhodné pre autá s rezervou na 5.dverách áno po dokúpení adaptéra  
Zamknutie nosiča áno 
Elektrický konektor 13 pólový 
Vhodné pre bicykle s rozmermi kolies 22-80 mm 
Certifikát GS/TÜV áno 
[THULE VeloCompact adaptér 9261]
Adaptér pre rozšírenie kapacity nosiča bicyklov THULE VeloCompact 926 z 3 na 4 bicykle.
Cena s DPH: 159€
Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.