Thule EuroWay G2 922

Značka: THULE
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

399 € s DPH
  pôvodne: 499 €
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
pôvodne
499 €
Dostupnosť:
Skladom
Počet: ks
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Nosič bicyklov Thule EuroWay G2 922 je kombinácia elegantnosti, ľahkosti, sily a kompaktnosti. Je perfektným riešením pri prenose bicyklov na aute vybavenom ťažnou guľou.

Thule EuroWay G2 922 váži 16 kg, čo robí montáž a demontáž nosiča veľmi jednoduchú a bezproblémovú. K ľahkej montáži prispieva aj nastaviteľné spojenie ovládané jednou rukou, ktoré vyžaduje použitie nízkej sily na upevnenie nosiča.

Výklopný mechanizmus nosiča Thule EuroWay G2 922 sa ovláda pomocou inteligentného nožného pedála, čo Vám ponechá voľné ruky na pridržanie bicyklov počas vyklápania. Dostanete sa tak bezproblémovo k batožinovému priestoru aj s bicyklami namontovanými na nosiči.

Všetky držiaky rámu sú prakticky snímateľné, na vhodnejšiu a rýchlejšiu montáž bicyklov na nosič. Držiaky sú dostatočne veľké na montáž okrúhlych aj oválnych rámov ( 22 - 80 mm ) a sú vybavené gumeným povrchom na ochranu rámu bicyklov. 

Pre zabezpečenie bicyklov máte k dispozícii dva zhodné zámky, a to na uzamknutie bicyklov k nosiču a následné uzamknutie nosiča na ťažnej guli. V prípade potreby uskladnenia, sa dá nosič jednoducho zložiť aby zaberal podstatne menej miesta a v tomto zloženom stave sa takisto  vôjde do väčšiny automobilov.

Ak hľadáte prémiový nosič bicyklov na ťažnú guľu pre tri bicykle, budete s nosičom Thule EuroWay G2 922 maximálne spokojný!

Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.