BuzzRacer 4
 
 

BuzzRacer 4

Značka: Buzz Rack
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@autohaus.sk

379 € s DPH
Hodnotenie
Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.
Dostupnosť:
Skladom
Počet:
Kúpiť na splátky:
Quatro kalkulačka

Dobre navrhnutý nosič bicyklov BuzzRacer 4  značky Buzz Rack je určený na prepravu 4 bicyklov. Základný no veľmi spoľahlivý nosič bicyklov na ťažné zariadenie, vybavený plnou svetelnou rampou. Konštrukčne BuzzRacer 4 vychádza z modelov Eazzy a Quatro. Kolísky na kolesá sú mohutnejšie pre lepšiu stabilitu pri prevoze bicyklov.

Nosič bicyklov BuzzRacer 4 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia. Nosič na ťažnom zariadení zabezpečíte uzamknutím. Mechanizmus upínania zariadenia na ťažné spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. 

Upínacie popruhy a držiaky kolies uchytia kolesá všetkých rozmerov. Tieto upínacie popruhy umožňujú rýchle a bezpečné upevnenie kolies. Popruhy sú dostatočne dlhé, aby udržali aj najväčšie ráfiky . Kolíska pre uchytenie kolesa je masívnejšia pre lepšiu stabilitu bicykla pri preprave.
Držiak rámov bicyklov uchytí oválne, aj okrúhle rámy väčšiny veľkostí jednoducho a bezpečne. Každý bicykel sa dá samostatne zamknúť.  Držiaky je možné otáčať podľa potreby.
Cyklonosič BuzzRacer 4 disponuje sklopnou funkciou nosiča. To znamená, že ak sa potrebujete dostať k batožine do kufra nie je potrebné bicykle z nosiča skladať. Stačí celý, naložený nosič sklopiť a otvoriť kufor.
Nosič je dodávaný s plnou svetelnou rampou s 5-timi svetlami a 13 PIN zásuvkou.
Váha nosiča bicyklov BuzzRacer 4 je 18 kg, nosnosť 60kg a so svojimi rozmermy 88 x 94 x 73 cm sa určite zmestí do väčšiny batožinových priestorov automobilov. 

Pre bezpečné uchytenie cyklonosiča BuzzRacer 4 musí byť dodržaná vzdialenosť 65 mm od stredu ťažného zariadenia k zadnej časti vozidla.

Produktové video:

    

Vonkajšie rozmery
Rozmery 88 x 94 x 73 cm 
Kapacita
Bicykle 4x 
Upevnenie na ťažné zariadenie - uzamykateľné 
Sklopenie nosiča áno 
Nosnosť (kg) 60 
Hmotnosť 18 kg
Max. hmotnosť jedného bicykla 20 kg
Zamykanie bicyklov áno 
Zamknutie nosiča áno 
Max. priemer rámu bicykla priemer 75 mm (3 ″) 
Diskusia
Pridať nový príspevok
Nenašli sa žiadne diskusné príspevky
Pridajte sa k nám na Facebooku
Facebook
Newsletter
Neprehliadnite naše akcie a novinky.