Technológia

TECHNOLÓGIA NOSIČOV

Tvar

Strešné nosiče Whispbar sú generáciu pred svojimi konkurentmi. Boli navrhnuté ľuďmi, ktorí nosiče denne používajú už takmer 30 rokov plus majú veľké skúsenosti z aeronautiky. Roky práce a výskumov priniesli niečo, čo príroda vedela už odjakživa – vtáci nemajú hranaté krídla.

Zmena nosičov na aerodynamický tvar priniesla prakticky úplné odstránenie nepríjemnej hlučnosti a takmer nulový vplyv na spotrebu auta. Ocenia to najmä tí, ktorí neradi neustále montujú a demontujú nosiče zo strechy.

        

Materiály, vybavenosť

Odhliadnuc od aerodynamického tvaru nosičov, je to absolútna kvalita materiálov, dizajnu a celkového spracovania, čo posúva tieto nosiče ďaleko pred ich konkurenciu. Skutočne ich potrebujete chytiť do ruky aby ste to ocenili. Každý kto už niekedy mal niečo do činenia so strešnými nosičmi si určite všimne množstvo prepracovaných „detailov“, ktoré v celku robia Whispbar nosičmi č.1.


Navyše, nielenže montáž a demontáž nosičov je maximálne jednoduchá, ale aj náradie pre ňu (ak je potrebné) je schované priamo tam kde ho potrebujete - pod krytom pätky.

Nosiče Whispbar sú aj vysoko odolné. Aj keď výrobcom udávaná nosnosť je 75kg, bezproblémovo absolvovali City Crash test až na 100kg.
 

     

Univerzálnosť

Nosiče Whispbar zrejme nie sú najlacnejšie na trhu, ale ich hodnota je rozhodne najvyššia. Jedným z ich najväčších prínosov je unikátny systém pätky Smart-FootTM. Pätka, ktorá je súčasťou nosiča, je vhodná pre všetky typy striech a uchytení, vrátane uchytenia na lyžiny. Prispôsobenie sa deje pomocou adaptéra – montážneho kitu. Pri troche šťastia si pri kúpe nového auta kúpite len nový adaptér a ušetríte dosť peňazí za kúpu nového nosiča. Vďaka tomu a vďaka úspore paliva Vás nosiče Whispbar nakoniec vyjdú lacnejšie než iné, pri zachovaní všetkých výhod.