WB201 - Nosič bicyklov
 
 

WB201 - Nosič bicyklov

Značka: WHISPBAR
119 € s DPH
99,17 € bez DPH:
Dostupnosť: Skladom
Počet: ks
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@yakima.sk

Hodnotenie:
Hodnotiť produkty môžu len prihlásení užívatelia.

Nosič bicyklov WB201 je profesionálny uzamykateľný hliníkový nosič ktorého krásny vzhľad dopĺňa rad užitočných funkcií. Tento nosič je vhodný pre tých, ktorí chcú upevniť svoj bicykel o rám. Toto uchytenie zabezpečuje držiak rámu vybavený systémom SmartHold, ktorý automaticky obopne rám bicykla potrebnou silou, aby bol úchop dostatočne silný, no zároveň šetrný k samotnému rámu bicykla. 

SmartHold

Rameno nosiča WB201 stačí zdvihnúť do vhodnej pozície a pri jeho zaistení sa čeľusť automaticky uzavrie na potrebnú šírku a potrebnou silou.

Samotná montáž nosiča bicyklov WB201 na základný strešný nosič je extrémne jednoduchá a rýchla. Whispbar WB201 za to vďačí patentovanému systému QuickDock, s ktorým je celý úkon otázkou sekúnd.

QuickDock

Whispbar WB201 stačí položiť na strešné nosiče tak, aby zapadol do T-drážky a následným potočením klapiek ho zaistiť. Žiadna zložitá demontáž strešných nosičov, nasúvanie zboku, točenie skrutkami či maticami.

Whispbar WB201 je vybavený integrovaným systémom uzamykania ILS, ktorý využíva jediný zámok na zabezpečenie bicykla k nosiču ako aj cyklonosiča k strešným nosičom.

ILS

Páka s integrovaným zámkom na nosiči WB201 plní naraz 2 funkcie. Po jej zaklapnutí sa automaticky upevní čeľusť držiaca rám bicykla a zároveň sa zamedzí možnosť demontáže cyklonosiča zo strechy auta.

Konštrukcia nosiča Whispbar WB201 je "obojstranná", takže montáž bicykla je možná ako z ľavej, tak aj z pravej strany bez nutnosti prestavovania nosiča. Na upevnenie kolies bicykla slúžia zadné a predné rýchloupínacie popruhy, ktoré sú nastaviteľné na rôzne rozmery kolies a nosnosť strešného nosiča WB201 je 20kg.