WB200 - Nosič bicyklov
 
 

WB200 - nosič bicyklov

Značka: WHISPBAR
119 € s DPH
99,17 € bez DPH:
Dostupnosť: Skladom
Počet: ks
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@yakima.sk

Hodnotenie:
Hodnotiť produkty môžu len prihlásení užívatelia.
 

Nosič bicyklov WB200 je profesionálny uzamykateľný hliníkový nosič pre tých, ktorí chcú upevniť svoj bicykel o prednú vidlicu. Whispbar WB200 má navyše nielen oku lahodiaci, ale aj aerodynamický design. Je vhodný pre bicykle, ktoré majú lanká bŕzd a prehadzovača vedené po spodnej šikmej rúre rámu bicykla (najmä cestné bicykle), takže upevnenie čeľusťovým nosičom o rám by stláčalo lanká a mohlo by dôjsť k odieraniu rámu a laniek.

Whispbar WB200 je jediný nosič s uchytením za prednú vidlicu na svete, ktorý je schopný uchytiť bicykle s 9mm a 15mm oskami bez použitia adaptéra.

Samotná montáž nosiča bicyklov WB200 na základný strešný nosič je extrémne jednoduchá a rýchla. Whispbar WB200 za to vďačí patentovanému systému QuickDock, s ktorým je celý úkon otázkou sekúnd.

QuickDock

Whispbar WB200 stačí položiť na strešné nosiče tak, aby zapadol do T-drážky a následným potočením klapiek ho zaistiť. Žiadna zložitá demontáž strešných nosičov, nasúvanie zboku, točenie skrutkami či maticami.

Whispbar WB200 je vybavený integrovaným systémom uzamykania SKS, ktorý využíva jediný zámok na zabezpečenie bicykla k nosiču ako aj cyklonosiča k strešným nosičom. 

SKS

Pri nosiči WB200 jediný zámok zaobstará dvojité zabezpečenie.

Konštrukcia nosiča Whispbar WB200 je "obojstranná", takže montáž bicykla je možná ako z ľavej, tak aj z pravej strany bez nutnosti prestavovania nosiča. Na upevnenie kolies bicykla slúžia zadné a predné rýchloupínacie popruhy, ktoré sú nastaviteľné na rôzne rozmery kolies a nosnosť strešného nosiča WB200 je 17kg bez predného kolesa.

 

 

Video montáže Whispbar WB200:

 

 

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 149 
Šírka (cm) 20 
Výška (cm) 12 
Kapacita
Bicykle 1x 
Upevnenie T - drážka 
Vhodné na ťažné zariadenie nie 
Hmotnosť (kg) 3,5 
Max. hmotnosť jedného bicykla 17 kg
Farba strieborná 
Zamykanie bicyklov áno 
Zamknutie nosiča áno 
Upevnenie bicykla za prednú vidlicu a zadné koleso 
Max. priemer rámu bicykla všetky 
Vhodné typy priečnikov všetky 
Maximálna rýchlosť vozidla s nosičom (km/h) 110