Yakima Highspeed
 
 

Yakima Highspeed

Značka: YAKIMA
189 € s DPH
157,50 € bez DPH:
Dostupnosť: Na otázku
Počet:
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@yakima.sk

Hodnotenie:
Hodnotiť produkty môžu len prihlásení užívatelia.

Yakima Highspeed je univerzálny nosič s uchytením o prednú vidlicu bicykla po demontovaní predného kolesa. Tento spôsob prepravy ocenia majitelia bicyklov s neštandardným tvarom rámu, tí ktorí majú lanká bŕzd vedené pozdĺž rámu a pod. Pri tomto spôsobe prepravy bicykla sa nemusíte obávať poškriabania rámu pri uchytení bicykla do cyklonosiča. 

Patentovaný spôsob uchytenia vidlice v nosiči Yakima Highspeed je kompatibilný so všetkými rozmermy osiek a vidlíc, vďaka tomu na tomto nosiči môžete prepravovať akýkoľvek typ bicykla.

Nosič na auto namontuje veľmi rýchlo a je kompatibilný so všetkými typmi strešných nosičov. Nosič aj bicykle zabezpečíte proti krádeži uzamknutím (zámky sú súčasťou balenia).

Yakima Highspeed má pevnú kovovú konštrukciu s atraktívnou čiernou povrchovou úpravou.

Uchytenie bicykla k cyklonosiču

Patentovaný nasteviteľný systém uchytenia prednej vidlice bicykla k cyklonosiču Yakima Highspeed sa prispôsobí akémukoľvek rozmeru vidlice bicykla.

Uchytenie cyklonosiča na strešné nosiče

Upevnenie k základným nosičom je zabezpečené nastaviteľným plastovým popruhom s oceľovou výstuhou, ktorý sa prispôsobí tvaru nosiča. Tento spôsob zaručuje, že cyklonosič uchytíte na akúkoľvek šírku nosičov (s T dážkou aj bez).  Nosič po upevnení na strešný nosič zabezpečíte uzamknutím.

Uchytenie zadného kolesa bicykla

Zadné koleso bicykla upevníte do nastaviteľného držiaka pomocou dostatočne dlhého popruhu.

 

Zabezpečenie

Bicykel na nosiči zabezpečíte pomocou lanka so zámkom.

Systém jediného kľúča: na uzamknutie cyklonosiča k nosičom aj bicykla k cyklonosiču použijete rovnaký kľúč.

 

Video montáže nosiča Yakima Highspeed: